+48 601 502 201 #

Zawody Narciarskie

Jednym z fundamentów każdej rywalizacji sportowej jest profesjonalna klasyfikacja uczestników, rzetelny pomiar wyników i ich przekaz zainteresowanym. Wiemy o tym najlepiej, gdyż w stolicy polskich sportów zimowych zajmujemy się tym od lat, ugruntowując swoją wiedzę na wszystkich krajowych stokach a także i na tych na liczących się w Europie. Jesteśmy grupą pasjonatów białego szaleństwa, sportów ekstremalnych dla których uczciwa rywalizacja jest kwintesencją tych dyscyplin.

Od 1997 roku zajmujemy się organizacją zawodów sportowych (zimowych i letnich) w pełnym zakresie, obejmującym m.in.: przygotowanie tras, pomiary czasu, instalacje biura zawodów, obsługa sędziowska( z licencją PZN), obsługa medyczna i ratownicza, system łączności i nagłośnienia a także catering. Standardowo uzbrajamy trasy w tyczki, siatki zabezpieczające oraz elementy startu i mety (dmuchane).

Naszym przedsięwzięciem było także zorganizowanie licznych zawodów w tatrach słowackich i w krajach alpejskich (Austria, Francja i Szwajcaria).

Profesjonalna obsługa poparta wieloletnią praktyką oraz wysokiej klasy sprzęt zapewnią Państwu obsługę na najwyższym poziomie!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

 

 

 

 

Comments are closed.