Ranking VI Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim 2019

Aktualny Ranking
VI Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim
Zakopane 2019

#Nazwisko ImięMiejscowośćI el.II el.III el.Suma
KOBIETY GRUPA I      
1Tlałka-Długosz MałgorzataZakopane10010080280
2Rumińska ZofiaPoronin 60100160
3Sobolska MałgorzataGorlice 80 80
4Kaczmarczyk TeresaZakopane 6060
KOBIETY GRUPA II      
1Bajołek AleksandraDębica8010080260
2Dobrowolska MałgorzataWarszawa 100100
3Przylepa KatarzynaLublin 80 80
4Potępa AnnaKraków 6060
5Ciukiewicz MałgorzataChełm 5050
KOBIETY GRUPA III      
1Lodzinska LuizaKrakow 100100
2Michalka AdrianaTatranska Lomnica SVK80 80
2Białas-Giejbatow EdytaKampinos 8080
4Surzyn-Potępa AgnieszkaKraków 6060
KOBIETY GRUPA IV      
1Zielińska ZofiaKościelisko608080220
2Popieluch AgataZakopane100 100
2Magdziarz OlgaLublin 100 100
2Bulanda AleksandraWarszawa 100100
5Kharchenko AnastasiiaCharków 6060
6Szafrańska IwonaGiżycko 5050
7Noceti-Klepacka ZofiaWarszawa 4545
8Pietraszek MartaWarszawa 4040
MĘŻCZYŹNI GRUPA I      
1Biel AlfredUstroń60100 160
MĘŻCZYŹNI GRUPA II      
1Gomulinski AndrzejZakopane100100100300
2Kaczmarczyk AndrzejZakopane80 80160
3Tarnowski WładysławŁódź 8040120
4Górny EdmundBielsko-Biała 6060
5Kwiecień RyszardSosnowiec 5050
6Probulski ZbigniewGorlice 4545
7Skory StanisławGdańsk 3535
MĘŻCZYŹNI GRUPA III      
1Cieślar AdamCieszyn808060220
2Smetana MarekKrynica 10080180
3Wyparło JacekDąbrowa Górnicza606040160
4Brońka StefanGliwice100 100
4Grunt CezaryCzęstochowa 100100
6Dedecjus JarosławZalesie Górne 5050
7Paja JarosławKraków 4545
MĘŻCZYŹNI GRUPA IV      
1Smętek WitoldBędzin604580185
2Klich ZbigniewJerzmanowice8080 160
3Krasula PawełZdiar SVK100 100
3Poneta PeterHagen ( D ) 4060100
3Prądzyński MichałWarszawa 100 100
3Świerczek RafałNowy Sącz 100100
7Krzymień TomaszWarszawa 60 60
8Mądry AlexKraków50 50
8Mężyk StanisławŁukowica 50 50
8Kondzielnik JanuszŁąka 5050
MĘŻCZYŹNI GRUPA V      
1Lalik WaldemarJerzmanowice100100 200
2Wojtiuk MichałWarszawa80 100180
3Pytel BartłomiejPawłowice455080175
4Płoskonka WojciechStary Sącz406060160
5Bucki PawełZakopane6080 140
6Miśniakiewicz TomaszKraków 455095
7Kapustka DariuszŁadna30 2555
7Porembski PiotrZakopane5203055
9Lubowiecki TomaszKraków50 50
9Płociński ArkadiuszWarszawa1535 50
9Zaborowski PawełWarszawa1040 50
12Biernacik MichałZakopane5251545
12Perminov ArturKaliningrad 4545
14Potępa ŁukaszKraków 4040
15Czajkowski JerzyKraków35 35
15Wawrzonkiewicz MaciejWarszawa 3535
17Kierkowski JarosławWarszawa 30 30
18Aszkiełowicz GrzegorzCieszyn25 25
19Świerczyński JarosławŁódź20 20
19Wódkowski CezaryKielce515 20
19Włoch PawełWrocław 2020
22Twarog DariuszKrakow 1010
23Bryniczka JanuszZakopane5 5
23Kocko JerzyWarszawa5 5
23Krynicki DariuszChełm 55
MĘŻCZYŹNI GRUPA VI      
1Skarbek Malczewski RafałZakopane1005080230
2Kurek GrzegorzKraków 80100180
3Hamera BaretoszWarszawa6060 120
4Ćwikła MaciejZakopane 4560105
5Majcher GrzegorzZakopane 100 100
6Bartman MaciejZakopane30 5080
6Wądrzyk BartłomiejZakopane80 80
8Skarbek Malczewski KsaweryZakopane 353570
9Komorowski KarolWarszawa50 50
10Trojanowski DominikZakopane45 45
10Dudziak PiotrKościelisko 4545
12Górka PawełNowy Sącz40 40
12Zarzycki MicHałZakopane 40 40
12Wójtowicz MaciejKraków 4040
15Trzciński MaciekKraków35 35
16Mularczyk MarekChełmiec 3030
17Zgoda PawełKraków 2525
18Hofman PiotrZakopane 2020
MĘŻCZYŹNI GRUPA VII      
1Kępa TomaszSucha Beskidzka1008050230
2Skrzypek MichałZakopane8040100220
3Stolarczyk PiotrRabka-Zdrój506060170
4Cieślar TomaszCieszyn455040135
5Gał PrzemysławMałe Ciche603530125
6Krawczyk AdamNowy Sącz 100 100
7Olszewski TytusKraków40 4585
8Waśniowski TomekRytro 8080
9Łotocki GrzegorzBytom 45 45
10Kowalczyk PawełWarszawa 3535
11Šebest FlorianLipovce 2525

Zakopane 2019