+48 601 502 201 #

XLIII SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH – Lista zgłoszeń

XLIII SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH – Lista zgłoszeń


Nazwisko Imię Klub / Szkoła 11.01 25.01 08.02 22.02
Olszewski Iwo Niezrzeszony 1 1 1 1
Pawlikowska Magdalena Stowarzyszenie Klub Narciarski Małe Ciche 1 1 1 1
Pawlikowska Anna Stowarzyszenie Klub Narciarski Małe Ciche 1 1 1 1
Pawlikowska Patrycja Stowarzyszenie Klub Narciarski Małe Ciche 1 1 1 1
Stasik Jakub Stowarzyszenie Klub Narciarski Małe Ciche 1 1 1 1
Pawlikowski Hubert Stowarzyszenie Klub Narciarski Małe Ciche 1 1 1 1
Stasik Gabriela Stowarzyszenie Klub Narciarski Małe Ciche 1 1 1 1
Kułach Klemens Stowarzyszenie Klub Narciarski Małe Ciche 1 1 1 1
Łukaszczyk Anna Stowarzyszenie Klub Narciarski Małe Ciche 1 1 1 1
Gąsienica-Mracielnik Franek Zakopane 1 1 1 1
Gąsienica-Mracielnik Klementyna Zakopane 1 1 1 1
Chrobak Hanna KS AZS Zakopane 1 1 1 1
Chrobak Maja KS AZS Zakopane 1 1 1 1
Porembski Maciej Poremb-Ski Zakopane 1 1 1 1
Porembski Michał Poremb-Ski Zakopane 1 1 1 1
Kizeweter Zuzanna AZS Zakopane 1 1 1 1
Osiecki Ignacy AZS zakopane 1 0 1 1
Osiecki Henryk AZS zakopane 1 0 1 1
Pawlikowski Mateusz Stowarzyszenie Klub Narciarski Male Ciche 1 1 1 1
HALACZEK FRANCISZEK AZS ZAKOPANE 1 1 1 1
HALACZEK STANISŁAW AZS ZAKOPANE 1 1 1 1
Buńda Anna KS FIRN 1 1 1 1
Guńka Jakub KS FIRN 1 1 1 1
Wysocka Julia KS FIRN 1 1 1 1
Kolasa Barbara KS FIRN 1 1 1 1
Majerczyk Anna KS FIRN 1 1 1 1
Buńda Klemens KS FIRN 1 1 1 1
Salamon Anna KS FIRN 1 1 1 1
Fiedor Szymon KS AZS Zakopane 1 1 1 1
Fiedor Jacek KS AZS Zakopane 0 0 0 0
Fiedor Jacek KS AZS Zakopane 1 1 1 1
Kotarska Pola Sporteum 1 0 0 0
Zwierzyński Jan Sporteum 1 0 0 0
Zwierzyński Paweł Sporteum 1 0 0 0
Palimąka Amelia Sporteum 1 0 0 0
Piłat Alicja Sporteum 1 0 0 0
Cembrzyńska Maria Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Węglarz Radosław Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Telec Aleksander Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Telec Alicja Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Drzyżdżyk Maja Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Ćwik Michał Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Herman-Wojtyna Jan Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Jaworski Bryan Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Sajdak Filip Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Burian Kamil Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Poradowska Marysia Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Woźniak Mateusz Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Nieścieronek Jędrek Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Nieścieronek Jagoda Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Nieścieronek Julian Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Woźniak Maja Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Dziwisz Jan Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Dziwisz Stanisław Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Jaworski Borys Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Wrażeń Maksymilian Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Frycz Mateusz Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Frycz Kamil Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Wyrwas Nadia Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Zawadka Natan Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Loter Liliana Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Wójciak Maja TatraSkiAcademy 1 1 1 1
Plata Stanisław Tatra Ski Academy 1 1 1 1
Łazarczyk Antonina Tatra Ski Academy 1 1 1 1
Żelechowska Laura Tatra ski academy 1 1 1 1
Gąsienica-Roj Anna MUKS ŚMIG 1 1 1 1
Karsznia Ola Sporteum 1 0 0 0
Kałużna Michalina Sporteum 1 0 0 0
Łatacz Rysio Sporteum 1 0 0 0
Paprzycki Adam Sporteum 1 0 0 0
Rogiewicz Michał Sporteum 1 0 0 0
Lasota Wiktoria Sporteum 1 0 0 0
Grabowska Lena SSP 7 Krakow 1 0 0 1
Gąsienica-Ciaptak Kalina sp2 1 1 1 1
Gąsienica-Ciaptak Jędrzej sp2 1 1 1 1
Zięba Franciszek POSA 1 1 1 1
Ziobrowska Zofia POSA 1 1 1 1
Korzeniowska Zofia Azs w Zakopanem 1 1 1 1
Biela Magdalena SMS Zakopane 1 1 1 1
Łodziński Andrzej WTS Deski 1 0 1 1
Łodziński Antoni WTS Deski 1 1 1 1
Łodzińska Hanna Poronin 1 1 1 1
Łodziński Andrzej WTS Deski 0 1 0 0
Łodzińska Zofia WTS Deski 1 1 1 1
Chyc-Kuros Emilia AZS w Zakopanem 1 1 1 1
Gasienica-Wawrytko Natalia Zakopane 1 1 1 1
Gasienica-Wawrytko Jakub KS AZS Zakopane 1 1 1 1
Gasienica-Wawrytko Natalia KS AZS Zakopane 1 1 1 1
Gasienica-Wawrytko Jakub KS AZS Zakopane 1 1 1 1
Rząsa Marta AZS w Zakopanem 1 1 1 1
Gąsienica-Roj Alicja MUKS ŚMIG 1 1 1 1
Gąsienica-Daniel Jan Tatra Ski Academy 0 0 0 0
Sowa Martyna SN-PTT 1907 Zakopane 1 1 1 1
Sowa Dominika SN-PTT 1907 Zakopane 1 1 1 1
Kubicka Nikola SN-PTT 1907 Zakopane 1 1 1 1
Samulska Marta SN PTT-1907 Zakopane 1 1 1 1
Wiśniewska Matylda SNPTT-1907 ZAkopane 1 1 1 1
Sługocka Laura SN PTT-1907 Zakopane 1 1 1 1
Bukowski Tymoteusz SN PTT-1907 Zakopane 1 1 1 1
Stańczak Urszula Sporteum 1 0 0 0
Wyrwas Nadia KS LIVE 1 1 1 1
Budny Tomek Tatra ski academy 1 1 1 1
Potępa Antoni Kraków SP nr 31 im. dr Henryka Jordana 1 1 1 1
Nieścieronek Jędrek Klub Sportowy LIVE 1 1 1 1
Kozakiewicz Iwo SP 1 Zakopane 1 1 1 1
Haładyna Hubert U.K.S Zakopiański LO STO Zakopane 1 1 1 1
Maciata Zuzanna U.K.S Zakopiański SMS Zakopane 1 1 1 1
Laszczyk Emilia U.K.S Zakopiański SP2 Zakopane 1 1 1 1
Martuszewski Kajetan U.K.S Zakopiański SP1 Zakopane 1 1 1 1
Sikora Marcel UKS Zakopiański POSA Zakopane 1 1 1 1
Laszczyk Wojciech UKS Zakopiański SP2 1 1 1 1
Bafia Dominika MUKS ŚMIG ZAKOPANE 1 1 1 1
Bafia Tomasz MUKS ŚMIG ZAKOPANE 1 1 1 1
Drożdż Dominika MUKS ŚMIG ZAKOPANE 1 0 0 0
Sowa Martyna Zakopane 1 0 1 1
Namaczyński KASJUSZ JURGÓW SKI / LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM BALZERA 1 1 1 1
Copija Nadia Szkola Podstawowa nr 3 w Zakopanem 1 1 1 1
Michna Jakub ZSSO STO Zakopane 1 1 1 1
Haładyna Hubert ZSSO STO Zakopane 1 1 1 1
Bachleda Sebastian ZSSO STO Zakopane 1 1 1 1
Bystrowski Mieszko ZSSO STO Zakopane 1 1 1 1
Migiel Mikołaj ZSSO STO Zakopane 1 1 1 1
Kowalski Jan ZSSO STO Zakopane 1 1 1 1
Szczepanek Maciej ZSSO STO Zakopane 1 1 1 1
Koniuszy Maria ZSSO STO Zakopane 1 1 1 1
Tryzna Konstanty ZSSO STO Zakopane 1 1 1 1
Dudzik Dorian ZSSO STO Zakopane 1 1 1 1
Wesołowska Julia ZSSO STO Zzakopane 1 1 1 1
Obrochta Michalina ZSSO STO Zakopane 1 1 1 1
Martewicz Robert ZSSO STO Zakopane 1 1 1 1
Gąsienica Mracielnik Franek Sp3 Zakopane 0 1 1 1
Gąsienica-Mracielnik Klementyna Sp3 Zakopane 0 1 1 1
Drożdż Dominika MUKS ŚMIG ZAKOPANE 0 1 1 1
Ciesielski Jan 2 sp 0 1 0 1
Ciesielska Helena Sp2 0 1 0 1
Jakubiak Filip Frajda Zakopane 0 1 1 1
Jakubiak Helena Frajda Zakopane 0 1 1 1
Wiercioch Antoni HANDICAP Zakopane 0 1 0 1
Zięba Klemens HANDICAP Zakopane 0 1 0 1
Etynkowski Klemens HANDICAP Zakopane 0 1 0 1
Świczkowski Rafał HANDICAP Zakopane 0 1 0 1
Kaim Jakub HANDICAP Zakopane 0 1 0 1
Kicmal Krystian HANDICAP Zakopane 0 1 0 1
Strama Patrycja HANDICAP Zakopane 0 1 0 1
Frączek Łukasz HANDICAP Zakopane/Zabrzeż 0 1 0 1
Michno Katarzyna ZS SKI TEAM 0 1 0 0
Gwizdak Mateusz ZS SKI TEAM 0 1 0 0
Gwizdak Jakub ZS SKI TEAM 0 1 0 0
Jędrol Andrzej Suche 0 1 0 0
Jędrol Jan Suche 0 1 0 0
Macko Jarosław Kraków 0 1 1 1
Dul Kacper Lasek 0 1 0 0
Piłat Alicja Sporteum 0 1 0 0
Andrzejuk Lena Sporteum 0 1 0 0
Rogiewicz Michał Sporteum 0 1 0 0
Przybysz Mateusz Sporteum 0 1 0 0
Palimąka Amelia Sporteum 0 1 0 0
Kasprzak Zosia Sporteum 0 1 0 0
Sarti Julia Sporteum 0 1 0 0
Zwierzyński Jan Sporteum 0 1 0 0
Zwierzyński Paweł Sporteum 0 1 0 0
Łatacz Rysio Sporteum 0 1 0 0
Wójciak Anielka Tatra Ski Academy 0 1 0 0
Borys Julia Podstawowa w Białce Tatrzańskiej 0 1 0 0
Stańczak Ula Sporteum 0 1 0 0
Łodzińska Marta Team MB Szczyrk 0 1 1 1
Listwan Katarzyna MKS Babia Góra 0 1 1 1
Szuba Weronika SMS zakopane 0 0 0 1
Szuba Paulina SMS ZAKOPANE 0 0 0 1
Szuba Magda SMS ZAKOPANE 0 0 0 1
Stoch Jaś Sp.nr2 Zakopane 0 0 0 1
Walkosz-Jambor Jan Frajda 0 1 0 0
Wadrzyk Weronika S. P. NR3 ZAKOPANE 0 1 1 1
Tasz-Kiszela Hanna SN PTT-1907 ZAKOPANE 0 1 1 1
Skarbek Malczewski Maciej Frajda 0 1 0 0
Skarbek Malczewski Jakub Frajda 0 1 0 0
Dyląg Maciek Smile Ski 0 1 1 1
Skarbek-Malczewska Maja Mistrzostwa sportowego 0 1 0 0
Janik Lena Żywiecki Klub Narciarski 0 1 0 0
Kulczyński Igor Żywiecki Klub Narciarski 0 1 0 0
Koźbiał Katarzyna Żywiecki Klub Narciarski 0 1 0 0
Palimąka Amelia Sporteum 0 0 1 1
Kawiorska Dominika Cracow Ski Club 0 1 1 0
Kawiorski Maksymilian Cracow Ski Club 0 1 1 0
Rogowiec Adam Frajda 0 0 0 0
Rogowiec Lena Frajda 0 0 0 0
Czuj Michał TatraSki 0 0 0 0
Jędrol Andrzej Suche 0 0 1 0
Jędrol Jan Suche 0 0 1 0
Bizub Julia K S Frajda Zakopane 0 0 0 1
Bizub Gabriela Frajda 0 0 0 1
Orzechowska Lena Węgrzce Wielkie 0 0 0 1
Gibas Karolina Sp36 Bielsko - Biała 0 0 1 0
Kulczyński Igor Żywiecki Klub Narciarski 0 0 1 1
Sobolewski Michał Żywiecki Klub Narciarski 0 0 1 1
Koźbiał Katarzyna Żywiecki Klub Narciarski 0 0 1 1
Janik Lena Żywiecki Klub Narciarski 0 0 1 1
CIŚLAK FILIP DA VINCI W ŻYWCU 0 0 1 0
CIŚLAK KACPER SP NR 2 W ŻYWCU 0 0 1 0
Czernek Bartłomiej Żywiecki klub narciarski 0 0 1 0
Pierlak Hanna SP nr 9 Żywiec 0 0 1 0
Sobolewski Michał Żywiecki Klub Narciarski 0 0 1 1
Czernek Bartłomiej Żywiecki klub narciarski 0 0 0 1
Czernek Bartłomiej Żywiecki klub narciarski 0 0 1 0
Stańczak Ula Sporteum 0 0 1 0
Piłat Ala Sporteum 0 0 1 0
Konieczna Zosia ŻKN/Dwujęzyczna Szkoła im. Kopalińskiego Bielsko-Biała 0 0 1 0
Graduszewski Teodor fotoakademickie.pl 0 0 1 1
Graduszewska Jadwiga fotoakademickie.pl 0 0 1 1
Graduszewska Łucja fotoakademickie.pl 0 0 1 1
Bublik Piotr SkiBG 0 0 1 0
Bublik Maciej SkiBG 0 0 1 0
Łatacz Rysio Sporteum 0 0 1 0
Potępa Franciszek Szkoła Podstawowa nr 31 im. Henryka Jordana w Krakowie 0 0 1 0
Skarbek Malczewski Maciej Frajda 0 0 1 0
Skarbek Malczewski Jakub Frajda 0 0 1 0
Drozdz Dominika Smig zakopane 0 0 1 1
Wieclawski Franek Mitanski Zakopane 0 0 1 0
Solik Stanisław SP 3 0 0 1 0
Michno Kataryna ZS SKI Team Rzeszów 0 0 0 1
Kubasik Anna ZS SKI Team Rzeszów 0 0 0 1
Jacek Radosław ZS SKI Team Rzeszów 0 0 0 1
Gwizdak Mateusz ZS SKI Team Rzeszów 0 0 0 1
Gwizdak Jakub ZS SKI Team Rzeszów 0 0 0 1
Zell Maria Tatra Ski Academy 0 0 0 1
Czuj Michał TatraSki 0 0 0 0
Jędrol Andrej Suche 0 0 0 1
Jędrol Jan Suche 0 0 0 1
Dziwisz Piotr Live 0 0 0 1
Suchowian Franciszek POSA 0 0 0 1
Lamparski Jakub Szkoła Podstawowa 33-111 Koszyce Wielkie im, H. Sucharskiego 0 0 0 1
Chrzanowski Maksymilian KS Frajda Zakopane 0 0 0 1
Stańczak Ula Sporteum 0 0 0 1
Piłat Ala Sporteum 0 0 0 1
NAGLAK MACIEJ UKS DWÓJKA 0 0 0 1
NAGLAK ZOFIA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
OBROCHTA PIOTR UKS DWÓJKA 0 0 0 1
STRAMA PAULINA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
STRAMA ANNA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
SOBAŃSKI KAROL UKS DWÓJKA 0 0 0 1
MORAWETZ AMELIA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
BRYNIARSKI SARA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
KRÓL ŁĘGOWSKI JOANNA UKS DÓJKA 0 0 0 1
MICHNIAK EMILIA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
BRYNIARSKI WIKTOR UKS DWÓJKA 0 0 0 1
KRÓL KAROLINA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
SIUTY JULIA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
WOROBIAK ANNA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
WOROBIAK ZOFIA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
KUCHARSKA ILONA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
KUCHARSKA EMILIA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
LATTA MARIA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
ROMANO ANTONY UKS DWÓJKA 0 0 0 1
KRÓL KAROLINA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
NAGLAK MACIEJ UKS DWÓJKA 0 0 0 1
STOCH ANNA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
Samek Andrzej HANDICAP 0 0 0 1
STOPKA ZUZANNA UKS DWÓJKA 0 0 0 1
Kowalska Anna Ula Dwojka 0 0 0 1
Kowalska Sabina Fuks dwojka 0 0 0 1
Łatacz Rysio Sporteum 0 0 0 1
Duda Mikolaj Kuś dwojka 0 0 0 1
Jędrol Andrzej Suche 0 0 0 1
Jędrol Jan Suche 0 0 0 1
Kociołek Agnieszka Handicap 0 0 0 1
Choręziak Wiktoria Szkoła Ząb 0 0 0 1
Okarma Kacper Michałowskiego Kraków 0 0 0 1
Dębski Michał LXX LO Warszawa 0 0 0 1
Drozdz Dominika Smig zakopane 0 0 0 1
Solik Stanisław SP 3 0 0 0 1
Potępa Franciszek Szkoła Podstawowa nr 31 im. dra Henryka Jordana w Krakowie 0 0 0 1
Brain Małgorzata Budapeszt 0 0 0 1