Ranking TESC 2011

Ranking Tauron Energy Ski Cup 2011
Juniorka C
Miejsce Nazwisko Imię Czarna Góra Krynica Zdrój Zakopane Razem
1 Czapska Zuzanna 6 8 6 20
2 Tylek Paula 10 8 18
Sikora Justyna 8 10 18
4 Cąkała Marika 10 6 16
5 Tabaszewska Kinga 4 1 4 9
6 Krajewska Maria 4 4
7 Wróbel Oliwia 2 2
Dąbrowska Aleksandra 2 2
Kubasiewicz Helena 2 2
10 Jarząb Karolina 1 1
Klimek Weronika 1 1
Junior C
Miejsce Nazwisko Imię Czarna Góra Krynica Zdrój Zakopane Razem
1 Habdas Piotr 6 10 10 26
2 Pyjas Paweł 4 8 8 20
3 Żółcik Mikołaj 8 4 6 18
4 Bębenek Szymon 10 10
5 Kotwica Dawid 6 6
6 Słowioczek Tobiasz 2 1 1 4
Chyc Alex 4 4
8 Lelek Karol 2 2
Oramus Kamil 2 2
10 Jaros Ksawery 1 1
Juniorka B
Miejsce Nazwisko Imię Czarna Góra Krynica Zdrój Zakopane Razem
1 Wąsek Katarzyna 10 10 10 30
2 Jankowska Katarzyna 8 8 6 22
3 Malinowska Aleksandra 6 8 14
4 Wysowska Dorota 4 4 8
5 Luberda Aleksandra 6 6
6 Mirek Katarzyna 4 4
Sikora Martyna 2 2 4
8 Chmielewska Małgorzata 2 2
9 Wójcik Sabina 1 1
Polak Gabriela 1 1
Polaczek Wioleta 1 1
Junior B
Miejsce Nazwisko Imię Czarna Góra Krynica Zdrój Zakopane Razem
1 Jaksina Paweł 10 10 20
2 Kacica Alan 8 8 16
3 Pyjas Piotr 10 10
4 Mirek Maciej 8 8
Berner Marcin 6 2 8
6 Bryński Stefan 6 1 7
7 Zastawny Jakub 6 6
8 Jakubowski Michał 1 4 5
9 Kuczański Mieszko 4 4
Śliwa Grzegorz 4 4
10 Kierebiński Marcin 2 2
Szot Emil 2 2
12 Kubasiewicz Stanisław 1 1

Ranking TESC 2010

Ranking Tauron Energy Ski Cup
Juniorka C
Miejsce Nazwisko Imię Zakopane Czarna Góra Krynica Zdrój Siepraw Zakopane Razem
1 Cąkała Marika 10 10 8 6 6 40
2 Kohut Iwona 8 8 10 26
2 Sikora Justyna 8 10 8 26
4 Mirek Katarzyna 2 6 10 4 22
5 Polaczek Wioletta 6 4 4 2 16
6 Szybkowska Paulina 1 1 6 2 1 11
7 Czapska Zuzanna 2 2 4 8
8 Gil Katarzyna 4 4
9 Wysowska Dorota 1 1
9 Ścisłowicz Anna 1 1
Junior C
Miejsce Nazwisko Imię Zakopane Czarna Góra Krynica Zdrój Siepraw Zakopane Razem
1 Jasiczek Jędrzej 10 8 10 10 38
2 Bobiński Antoni 8 2 8 6 24
3 Bębenek Szymon 6 8 4 1 19
4 Brachaczek Michał 6 10 16
5 Najder Krzysztof 6 8 14
6 Żółcik Mikołaj 1 4 6 2 13
7 Liwski Michał 10 10
8 Jasiński Jakub 1 2 4 7
9 Habdas Piotr 4 4
9 Apolla Wiktor 4 4
11 Bieńkowski Bartosz 2 1 3
11 Rewerelli Mateusz 2 1 3
Juniorka B
Miejsce Nazwisko Imię Zakopane Czarna Góra Krynica Zdrój Siepraw Zakopane Razem
1 Wąsek Katarzyna 10 10 10 10 10 50
2 Jankowska Katarzyna 2 6 4 8 20
3 Kłusak Magdalena 1 4 8 6 19
4 Żołądź Emilia 8 1 6 15
5 Malinowska Aleksandra 2 8 10
6 Więzik Kamila 8 1 9
7 Długosz Dorota 6 6
7 Chmielewska Małgorzata 6 6
7 Sikora Martyna 2 4 6
10 Kolasa Anna 1 4 5
11 Strzelecka Maria 4 4
11 Białek Martyna 2 2 4
13 Poppe Maria 1 1
Junior B
Miejsce Nazwisko Imię Zakopane Czarna Góra Krynica Zdrój Siepraw Zakopane Razem
1 Dziedzic Andrzej 10 10 10 10 40
2 Oramus Piotr 6 6 6 8 8 34
3 Wasilkowski Stanisław 8 4 8 2 22
4 Tabaszewski Jakub 1 8 1 6 1 17
5 Sadowy Rafał 2 10 12
6 Zapolski Patryk 2 1 6 9
7 Najder Mateusz 4 4 8
8 Matląg Sebastian 1 4 2 7
9 Bieńkowski Maciej 4 4
10 Trzak Tomasz 2 2

Przyjęte zgłoszenia TESC Zakopane

Lista zgłoszonych zawodników i zawodniczek do TESC – Zakopane

Rocznik 1995/1996 Rocznik 1997/1998
Dziewczynki Chłopcy Dziewczynki Chłopcy
Emilia Żołądź Maciej Mirek Paulina Biernacka Bartosz Bieńkowski
Marysia Strzelecka Patryk Zapolski Katarzyna Mirek Mikolaj Zolcik
Katarzyna Wołoszyn Jakub Tabaszewski Wioleta Polaczek Mateusz Rewerelli
Maria Poppe Wiktor Mucha Hanna Wołoszyn Jan Marcin
Maria Strzelecka Andrzej Dziedzic Marika Cakala Grzegorz Poppe
Maria Rewerelli Stanisław Kubasiewicz Zuzanna Czapska Marcin Kierebinski
Monika Oppeln-Bronokowska Jan Antepowicz Katarzyna Gil Maciej Chmielewski
Angelika Kobzdej Tomasz Trzak Katarzyna Trautman Wiktor Apola
Dagna Ząbek Maciej Bienkowski Katarzyna Lutoborska Michał Karabanowski
Angelika Grodzka Dominik Gałat Paulina Szybkowska Maciej Regiel
Wojciech Kubiela Adrianna Borowik Krzysztof Najder
Andrzej Dziedzic Joanna Wójcik Konrad Ostrowski
Stanislaw Kubasiewicz Maciej Górski
Stanislaw Wasilkowski Władysław Kastory
Jan Antepowicz Maciej Radziwiłł
Krzysztof Malkowski Robert Gurtler
Maksymilian Kunhke Jan Nowina – Witkowski
Albert Nowosad
Jedrzej Madler
Mateusz Kuder
Maciej Pronczuk
Krzysztof Bross
Konrad Cyzio
Piotr Oramus
Mateusz Najder
Marcin Berner
Adrian Fischer

Dane aktualne na dzień 13.01.2010 godzina 15:50

Zmiana miejsca zawodów

Informujemy iż pierwsze zawody z serii Tauron Energy Ski Cup odbędą się w dniu 14.01.2010 w Zakopanem na stoku Harenda

Odprawa przed zawodami odbędzie się w dniu 13.01.2010 o godzinie 17:00 w COS Zakopane sala nr 100


Regulamin TESC 2011

Regulamin Zawodów Narciarskich – Tauron Energy Ski Cup (TESC) 2011

1. Termin i miejsce zawodów:
Czarna Góra (Kamienica)      –             5 luty 2011
Krynica                               –           13 marzec 2011
Zakopane                            –           24 marzec 2011 – Finał
Organizator zastrzega możliwość zmian w programie.
Szczegółowy plan dnia poszczególnych zawodów będzie opublikowany na stronie www.pomiarczasu.pl

2. Uczestnicy
W sezonie 2010/2011 zawody obejmują poniższe kategorie wiekowe:
Juniorzy młodsi – dziewczęta roczniki 1996/1997 – chłopcy roczniki 1996/1997
Młodzicy – dziewczęta roczniki 1998/1999 – chłopcy roczniki 1998/1999
W zawodach prawo startu otrzymują zawodniczki  i zawodnicy sklasyfikowani w Młodzieżowym Pucharze Polski w kategorii młodzik i junior młodszy zgodnie z regulaminem MPP. Kolejność startu ustalana jest na podstawie aktualnych punktów w MPP slalomie gigancie.

3. Klasyfikacja
Przeprowadzone są 4 klasyfikacje:
a) Dziewczęta roczniki 1996/1997
b) Chłopcy roczniki 1996/1997
c) Dziewczęta roczniki 1998/1999
d)Chłopcy roczniki 1998/1999
Aktualna klasyfikacja będzie podana na stronie www.pomiarczasu.pl

4. Zgłoszenia
Zgłoszenia zawodników do zawodów można dokonać za pomocą formularza na stronie www.pomiarczasu.pl , przez e-mail lub faks do biura zawodów nie później niż do 2 dni przed terminem zawodów.

5. Biuro Zawodów
Camping pod Krokwią
ul. Żeromskiego
34-500 Zakopane
Tel/fax.  18 20 122 56
e-mail: zawody@podkrokwia.pl
WWW: www.pomiarczasu.pl
Kierownik Zawodów                  Andrzej Goetel
Sekretarz organizacyjny               Piotr Hoły  (604 279 927)

6. Zasady rozgrywania zawodów:
Zawody zostaną rozegrane w postaci Super Slalomu Równoległego (SSR) zgodnie z Narciarskim Regulaminem Sportowym i zmianami wprowadzonymi niniejszym regulaminem.
Odległość między bramkami  – 15-18 metrów
Bramka składa się z dwóch tyczek połączonych płachtą o szerokości ok. 40cm
Różnica wzniesień – 60-100 metrów
Zawodnik który w pierwszym starcie nie ukończy przejazdu lub zostanie zdyskwalifikowany otrzymuje karę w postaci 1 sekundy, która zostanie doliczona do uzyskanego czasu w drugim przejeździe.

Zawody składają się z dwóch członów

  1. Eliminacje – składają się z 2 przejazdów SL , kolejność startów według komunikatu biura zawodów i aktualnego stanu polpunktów  w slalomie gigancie MPP
    Trzej najszybsi zawodnicy z pierwszego i drugiego przejazdu klasyfikują się automatycznie do finału.
    Pierwszy i drugi zawodnik kwalifikują się jako 7 i  8 do finału z najlepszym czasem łącznym obu przejazdów pod warunkiem że w I i II przejeździe do finału przeszło tylko po 3 zawodników w każdym z przejazdów. W przypadku ex equo na 3 miejscu w jednym lub obu z przejazdów do finału przechodzi odpowiednio jedna lub żadna osoba z najlepszym czasem łącznym.
  2. Finały – finały rozgrywane są na trasie slalomu równoległego systemem pucharowym, w każdej z grup startuje 8 wcześniej zakwalifikowanych zawodników.
    1, 2, 3                 – trzy pierwsze miejsca w 1 przejeździe SL  eliminacji
    4, 5, 6                 – trzy pierwsze miejsca w 2 przejeździe SL  eliminacji
    7, 8                     – dwa pierwsze miejsca według czasu łącznego obu przejazdów eliminacyjnych
    Kolejność startu w parach 1 z 8, 6 z 4, 3 z 5, 7 z 2

7. Ryzyko startu

Każdy uczestnik bierze udział w zawodach na własne ryzyko i odpowiedzialność. Wszyscy uczestnicy winni być ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków.

8. Punktacja i nagrody
Punktacja do klasyfikacji generalnej Tauron Energy Ski Cup
1 miejsce – 10pkt
2 miejsce –   8pkt
3 miejsce –   6pkt
4 miejsce –   4pkt
5 miejsce –   2pkt (zajmuje zawodnik przegrywający w ¼ finału ze zwycięzcą)
6 miejsce –   1pkt (zajmuje zawodnik przegrywający w ¼ finału z finalistą)
Największa zdobyta ilość punktów decyduje o ostatecznej kolejności i przyznanych nagrodach.

Nagrody
Nagrodzonych zostanie 4 pierwszych zawodników w poszczególnych kategoriach w każdym dniu zawodów.

 

Młodzik

Junior młodszy

1 miejsce

400zł

500zł

2 miejsce

300zł

400zł

3 miejsce

200zł

300zł

4 miejsce

100zł

200zł

Rozdanie nagród powinno odbyć się maksymalnie 15 minut po zakończeniu finału, obecność wszystkich uczestników obowiązkowa.

Regulamin TESC 2010

Regulamin Zawodów Narciarskich – Tauron Energy Ski Cup (TESC) 2010

1. Termin i miejsce zawodów:
Zakopane           –             14 styczeń 2010
Czarna Góra       –             18 luty 2010
Szczyrk                 –             5 marzec 2010
Krynica               –             13 marzec 2010
Zakopane           –              18 kwiecień 2010 – Finał
Organizator zastrzega możliwość zmian w programie.
Szczegółowy plan dnia poszczególnych zawodów będzie opublikowany na stronie www.pomiarczasu.pl

2. Uczestnicy
W sezonie 2009/2010 zawody obejmują poniższe kategorie wiekowe:
Juniorzy młodsi – dziewczęta roczniki 1995/1996 – chłopcy roczniki 1995/1996
Młodzicy – dziewczęta roczniki 1997/1998 – chłopcy roczniki 1997/1998
W zawodach prawo startu otrzymują zawodniczki  i zawodnicy sklasyfikowani w Młodzieżowym Pucharze Polski w kategorii młodzik i junior młodszy zgodnie z regulaminem MPP.
Biuro zawodów wyłania na podstawie zgłoszeń i wyników MPP najlepszą 16 w każdej z grup wyliczając wskaźnik według poniższego wzoru: W=(SL+GS)/2
SL – pozycja w SL według rankingu MPP, GS – pozycja w GS według rankingu MPP
Jeżeli przed pierwszymi zawodami nie uda rozegrać się konkurencji GS w ramach MPP współczynnik zostanie wyliczony tylko z wartości SL

3. Klasyfikacja
Przeprowadzone są 4 klasyfikacje:
a) Dziewczęta roczniki 1995/1996
b) Chłopcy roczniki 1995/1996
c) Dziewczęta roczniki 1997/1998
d)Chłopcy roczniki 1997/1998
Aktualna klasyfikacja będzie podana na stronie www.pomiarczasu.pl

4. Zgłoszenia
Zgłoszenia zawodników do zawodów można dokonać za pomocą formularza na stronie www.pomiarczasu.pl , przez e-mail lub faks do biura zawodów nie później niż do 2 dni przed terminem zawodów.

5. Biuro Zawodów
Camping pod Krokwią
ul. Żeromskiego
34-500 Zakopane
Tel/fax.  18 20 122 56
e-mail: zawody@podkrokwia.pl
WWW: www.pomiarczasu.pl
Kierownik Zawodów                  Andrzej Goetel
Sekretarz organizacyjny               Piotr Hoły

6. Zasady rozgrywania zawodów:
Zawody zostaną rozegrane w postaci Super Slalomu Równoległego (SSR) zgodnie z Narciarskim Regulaminem Sportowym i zmianami wprowadzonymi niniejszym regulaminem.
Odległość między bramkami  – 15-18 metrów
Bramka składa się z dwóch tyczek połączonych płachtą o szerokości ok. 40cm
Różnica wzniesień – 60-100 metrów
Zawodnik który w pierwszym starcie nie ukończy przejazdu lub zostanie zdyskwalifikowany otrzymuje karę w postaci 1 sekundy, która zostanie doliczona do uzyskanego czasu w drugim przejeździe.

Zawody składają się z dwóch członów

  1. Eliminacje – składają się z 2 przejazdów SL , kolejność startów według komunikatu biura zawodów uwzględniając wyliczony współczynnik (W).
    W eliminacjach nie mają obowiązku startować 3 ( w przypadku ex aequo 4) najlepsi zawodnicy w każdej z grup wskazani na podstawie najmniejszego współczynnika (W) zawodnicy Ci automatycznie klasyfikują się do finałów.
    Dwaj najszybsi zawodnicy z pierwszego i drugiego przejazdu klasyfikują się automatycznie do finału.
    Ostatnim zawodnikiem kwalifikującym się jako 8 do finału jest zawodnik z najmniejszym czasem łącznym obu przejazdów pod warunkiem że bez eliminacji do finału przeszło tylko 3 zawodników.
  2. Finały – finały rozgrywane są na trasie slalomu równoległego systemem pucharowym, w każdej z grup startuje 8 wcześniej zakwalifikowanych zawodników.
    1,2,3              – zawodnicy nie startujący w eliminacjach
    4,5                 – dwa pierwsze miejsca w 1 przejeździe SL  eliminacji
    6,7                 – dwa pierwsze miejsca w 2 przejeździe SL  eliminacji
    8                     – najlepszy czas łączny dwóch przejazdów
    Kolejność startu w parach 1 z 8, 6 z 4, 3 z 5, 7 z 2

7. Ryzyko startu

Każdy uczestnik bierze udział w zawodach na własne ryzyko i odpowiedzialność. Wszyscy uczestnicy winni być ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków.

8. Punktacja i nagrody
Punktacja do klasyfikacji generalnej Tauron Energy Ski Cup
1 miejsce – 10pkt
2 miejsce –   8pkt
3 miejsce –   6pkt
4 miejsce –   4pkt
5 miejsce –   2pkt (zajmuje zawodnik przegrywający w ¼ finału ze zwycięzcą)
6 miejsce –   1pkt (zajmuje zawodnik przegrywający w ¼ finału z finalistą)
Największa zdobyta ilość punktów decyduje o ostatecznej kolejności i przyznanych nagrodach.

Nagrody
Nagrodzonych zostanie 4 pierwszych zawodników w poszczególnych kategoriach w każdym dniu zawodów.

 

Młodzik

Junior młodszy

1 miejsce

400zł

500zł

2 miejsce

300zł

400zł

3 miejsce

200zł

300zł

4 miejsce

100zł

200zł

Rozdanie nagród powinno odbyć się maksymalnie 10 minut po zakończeniu finału, obecność wszystkich uczestników obowiązkowa.

Organizowaliśmy

Imprezy które organizowaliśmy to miedzy innymi:

* Puchary Europy w snowboardzie
* Mistrzostwa Świata Prawników SKI-LEX
* Mistrzostwa Polski w narciarstwie alpejskim
* Mistrzostwa Polski w snowboardzie
* Akademickie Mistrzostwa Polski
* Amatorskie Mistrzostwa Polski
* Mistrzostwa Polski Lekarzy (Radiologów, Kardiologów, …)
* Mistrzostwa Polski Informatyków
* Mistrzostwa Polski Drogowców
* Mistrzostwa Polski Farmaceutów
* Mistrzostwa Polski Skarbowców
* Mistrzostwa Polski Prawników
* Zawody o Memoriał Kornela Makuszyńskiego „Koziołek Matołek”
* Kumoterskie Gońby (Biały Dunajec, Szaflary, Bukowina Tatrzańska, Poronin, Kościelisko, Ludźmierz, Zakopane)
* Wyścigi samochodowe „Kręciołek Tatrzański”
* Tauron Energy Ski Cup, TESC
* i wiele innych

Niektóre z imprez podczas których dokonywaliśmy pomiaru czasu

* Lotos Cup (Kombinacja Norweska – bieg)
* Bieg Gąsieniców
* Mistrzostwa Polski na Dystansach (łyżwiarstwo szybkie)

Zawody Narciarskie

Jednym z fundamentów każdej rywalizacji sportowej jest profesjonalna klasyfikacja uczestników, rzetelny pomiar wyników i ich przekaz zainteresowanym. Wiemy o tym najlepiej, gdyż w stolicy polskich sportów zimowych zajmujemy się tym od lat, ugruntowując swoją wiedzę na wszystkich krajowych stokach a także i na tych na liczących się w Europie. Jesteśmy grupą pasjonatów białego szaleństwa, sportów ekstremalnych dla których uczciwa rywalizacja jest kwintesencją tych dyscyplin.

Od 1997 roku zajmujemy się organizacją zawodów sportowych (zimowych i letnich) w pełnym zakresie, obejmującym m.in.: przygotowanie tras, pomiary czasu, instalacje biura zawodów, obsługa sędziowska( z licencją PZN), obsługa medyczna i ratownicza, system łączności i nagłośnienia a także catering. Standardowo uzbrajamy trasy w tyczki, siatki zabezpieczające oraz elementy startu i mety (dmuchane).

Naszym przedsięwzięciem było także zorganizowanie licznych zawodów w tatrach słowackich i w krajach alpejskich (Austria, Francja i Szwajcaria).

Profesjonalna obsługa poparta wieloletnią praktyką oraz wysokiej klasy sprzęt zapewnią Państwu obsługę na najwyższym poziomie!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!