Przyjęte zgłoszenia TESC Zakopane 2011

Lista zgłoszonych zawodników i zawodniczek do TESC – Zakopane 2011

Rocznik 1996/1997 Rocznik 1998/1999
Dziewczynki Chłopcy Dziewczynki Chłopcy
Gabriela Polak Berner Marcin Aleksandra Dąbrowska Piotr Habdas
Katarzyna Wąsek Paweł Jaksina Izabela Tylek Michał Brachaczek
Katarzyna Gil Kuczański Mieszko Paula Tylek Tobiasz Słowioczek
Dorota Wysowska Tomasz Maciejowski Zuzanna Czapska Paweł Wąsek
Mirek Katarzyna Piotr Pyjas Helena Kubasiewicz Paweł Pyjas
Sabina Wójcik Jakub Zastawny Weronika Klimek Ksawery Jaros
Martyna Sikora Mirek Maciej Justyna Sikora Mikołaj Żółcik
Emil Szot Karolina Jarząb Karol Lelek
Stefan Bryński Dominika Czaja Wojciech Blauth
Alan Kacica Grzegorz Poppe
Filip Gąsiorowski Tomasz Wiślicki
Maciej Dziedzic Szymon Bębenek
Zbyszek Zieniewicz
Franciszek Madler
Alex Chyc
Jan Guziak
Juliusz Mitan

Dane aktualne na dzień 23.03.2011 godzina 14:26:21

Przyjęte zgłoszenia TESC Czarna Góra-2011

Lista zgłoszonych zawodników i zawodniczek do TESC – Czarna Góra 2011

Rocznik 1996/1997 Rocznik 1998/1999
Dziewczynki Chłopcy Dziewczynki Chłopcy
Biernacka Paulina Jasiński Jakub Tabaszewska Kinga Oramus Kamil
Polaczek Wioleta Berner Marcin Klimek Weronika Pyjas Paweł
Katarzyna Jankowska Pyjas Piotr Justyna Sikora Jaros Ksawery
Aleksandra Luberda Jan Prądzyński Oliwia Wróbel Karol Fic
Sabina Wójcik Michał Jakubowski Marika Cąkała Bartłomiej Muszyński
Martyna Sikora Łukasz Jarmuszczak Zuzanna Czapska Piotr Jarmuszczak
Małgorzata Chmielewska Michał Szatkowski Hanna Wołoszyn Wiktor Apola
Mirek Katarzyna Emil Szot Szymon Bębenek
Piotr Habdas Mikołaj Żółcik
Maciej Mirek Mateusz Rewerelli

Dane aktualne na dzień 03.02.2011 godzina 21:10

Przyjęte zgłoszenia TESC Krynica 2011

Lista zgłoszonych zawodników i zawodniczek do TESC – Krynica 2011

Rocznik 1996/1997 Rocznik 1998/1999
Dziewczynki Chłopcy Dziewczynki Chłopcy
Martyna Sikora Marcin Kierebiński Zuzanna Czapska Mikołaj Żółcik
Kasia Mirek ŁUKASZ JARMUSZCZAK Marika Cąkała Karol Lelek
Katarzyna Jankowska Berner Marcin Helena Kubasiewicz DAWID KOTWICA
Luberda Aleksandra PIOTR PYJAS DARIA KRAJEWSKA Karol Fic
KONRAD OSTROWSKI WERONIKA KLIMEK Bartłomiej Muszyński
Mirek Maciej Justyna Sikora PAWEŁ PYJAS
Śliwa Grzegorz Paula Tylek KAMIL ORAMUS
Jakubowski Michał Izabela Tylek KSAWERY JAROS
Cezary Jaksina Aleksandra Dąbrowska WIKTOR APOLA
Alan Kacica Juliusz Mitan
Stefan Bryński
Filip Gasiorowski
Maciek Dziedzic
Michał Liwski

Dane aktualne na dzień 11.03.2011 godzina 19:11:19

Zgłoszenia TESC Zakopane

Lista zgłoszonych zawodniczek i zawodników do TESC – Zakopane

Rocznik 1995/1996 Rocznik 1997/1998
Dziewczynki Chłopcy Dziewczynki Chłopcy
Katarzyna Wąsek Andrzej Dziedzic Anna Ścislowicz Michał Brachaczek
Martyna Białek Rafał Sadowy Iwona Kohut Jakub Jasiński
Kamila Więzik Patryk Zapolski Zuzanna Czapska Antoni Bobiński
Emilia Żołądź Jakub Tabaszewski Marika Cakala Mateusz Rewerelli
Aleksandra Malinowska Dominika Sanetra Mikolaj Żółcik
Martyna Sikora Paulina Szybkowska Bartosz Bieńkowski
Justyna Sikora Jędrzej Jasiczek
Katarzyna Mirek Szymon Bębenek
Wioleta Polaczek
Dane aktualne na dzień 23.04.2010 godzina 11:26

Zgłoszenia TESC Krynica Zdrój

Lista zgłoszonych zawodniczek i zawodników do TESC – Krynica Zdrój

Rocznik 1995/1996 Rocznik 1997/1998
Dziewczynki Chłopcy Dziewczynki Chłopcy
Emilia Żołądź Maciej Mirek Paulina Biernacka Szymon Bębenek
Martyna Sikora Patryk Zapolski Katarzyna Mirek Mikolaj Żółcik
Małgorzata Chmielewska Jakub Tabaszewski Wioleta Polaczek Mateusz Rewerelli
Katarzyna Wąsek Wiktor Mucha Justyna Sikora Marcin Kierebinski
Sabina Wójcik Rafał Sadowy Marika Cakala Jan – Marcin Geremek
Maria Poppe Dennis Marcy Zuzanna Czapska Wiktor Apola
Kuczański Mieszko Katarzyna Trautman Grzegorz Poppe
Tyszkowski Amadeusz Katarzyna Lutoborska Bartosz Bieńkowski
Bartosz Bieńkowski Dorota Długosz Michał Brachaczek
Tomasz Trzak Gabriela Polak Maciej Dziedzic
Krzysztof Malkowski Paulina Szybkowska
Stanislaw Wasilkowski
Dane aktualne na dzień 12.03.2010 godzina 6:15

Przyjęte zgłoszenia TESC Czarna Góra

Lista zgłoszonych zawodników i zawodniczek do TESC – Czarna Góra

Rocznik 1995/1996 Rocznik 1997/1998
Dziewczynki Chłopcy Dziewczynki Chłopcy
Emilia Żołądź Maciej Mirek Paulina Szybkowska Szymon Bębenek
Maria Strzelecka Patryk Zapolski Paulina Biernacka Mikolaj Żółcik
Dorota Długosz Jakub Tabaszewski Katarzyna Mirek Mateusz Rewerelli
Małgorzata Chmielewska Wiktor Mucha Wioleta Polaczek Grzegorz Poppe
Maria Poppe Andrzej Dziedzic Zuzanna Czapska Marcin Kierebinski
Monika Oppeln-Bronikowska Stanisław Kubasiewicz Marika Cakala Maciej Chmielewski
Maria Rewerelli Jan Antepowicz Katarzyna Gil Michał Ostojski
Karolina Ostojska Rafał Sadowy Katarzyna Trautman Jan – Marcin Geremek
Natalia Król Krzysztof Małkowski Katarzyna Lutoborska Bartosz Bieńkowski
Katarzyna Jankowska Stanisław Wasilkowski Karolina Lucht Michał Brachaczek
Magdalena Kłusak Maciej Kabot Hanna Wołoszyn Jędrzej Jasiczek
Aleksandra Luberda Maksymilian Kuhnke Justyna Sikora Łukasz Jarmuszczak
Martyna Sikora Albert Nowosad Michał Liwski
Anna Kolasa Michał Brachaczek
Ola Malinowska Maciej Bieńkowski
Karolina Zaręba Jędrzej Madler
Katarzyna Wołoszyn Sebastian Matląg
Katarzyna Wąsek Emil Szot
Dennis Marcy
Tomasz Trzak

Dane aktualne na dzień 15.02.2010 godzina 13:49

Przyjęte zgłoszenia TESC Zakopane

Lista zgłoszonych zawodników i zawodniczek do TESC – Zakopane

Rocznik 1995/1996 Rocznik 1997/1998
Dziewczynki Chłopcy Dziewczynki Chłopcy
Emilia Żołądź Maciej Mirek Paulina Biernacka Bartosz Bieńkowski
Marysia Strzelecka Patryk Zapolski Katarzyna Mirek Mikolaj Zolcik
Katarzyna Wołoszyn Jakub Tabaszewski Wioleta Polaczek Mateusz Rewerelli
Maria Poppe Wiktor Mucha Hanna Wołoszyn Jan Marcin
Maria Strzelecka Andrzej Dziedzic Marika Cakala Grzegorz Poppe
Maria Rewerelli Stanisław Kubasiewicz Zuzanna Czapska Marcin Kierebinski
Monika Oppeln-Bronokowska Jan Antepowicz Katarzyna Gil Maciej Chmielewski
Angelika Kobzdej Tomasz Trzak Katarzyna Trautman Wiktor Apola
Dagna Ząbek Maciej Bienkowski Katarzyna Lutoborska Michał Karabanowski
Angelika Grodzka Dominik Gałat Paulina Szybkowska Maciej Regiel
Wojciech Kubiela Adrianna Borowik Krzysztof Najder
Andrzej Dziedzic Joanna Wójcik Konrad Ostrowski
Stanislaw Kubasiewicz Maciej Górski
Stanislaw Wasilkowski Władysław Kastory
Jan Antepowicz Maciej Radziwiłł
Krzysztof Malkowski Robert Gurtler
Maksymilian Kunhke Jan Nowina – Witkowski
Albert Nowosad
Jedrzej Madler
Mateusz Kuder
Maciej Pronczuk
Krzysztof Bross
Konrad Cyzio
Piotr Oramus
Mateusz Najder
Marcin Berner
Adrian Fischer

Dane aktualne na dzień 13.01.2010 godzina 15:50